PHU Marek Górecki

Date added: 29-01-2018

View count: 278 (unique: 216)


Warsztat samochodowy Marka Góreckiego z Poznania specjalizuje się w naprawie aut popularnych francuskich marek: Citroen, Peugeot, Renault.  Zajmujemy się mechaniką, elektryką, wykonujemy naprawy powypadkowe oraz prowadzimy sprzedaż części używanych do aut francuskich.

Dysponujemy nowoczesnym, bogato wyposażonym warsztatem samochodowym, szerokim zapleczem technologicznym oraz doświadczoną kadrą pracowników - miłośników motoryzacji, przed którymi naprawa samochodów francuskich nie kryje żadnych tajemnic. Ponieważ auta pochodzące z tego kraju są specyficzne, nie każdy mechanik jest w stanie poradzić sobie z ich naprawą. Dzięki temu, że skupiamy się na jednej grupie pojazdów, dokładnie znamy ich słabości i możemy kompleksowo przeprowadzać najbardziej skomplikowane prace naprawcze. 

Wykonujemy naprawy samochodów francuskich w oparciu o oryginalne części bądź korzystamy ze sprawdzonych zamienników. Przed przystąpieniem do prac konsultujemy z klientem wady i zalety danego rozwiązania oraz uczciwie informujemy o kosztach, zarówno części, jak i usługi.  

  • Keywords: Motoryzacja, naprawa aut francuskich, sprzedaż części, warsztat, elektryka, klimatyzacja, naprawy powypadkowe

Offer is no promoted

Promote offer: 10.00 zł / 30 days
Motoryzacja / Motoring

Poland

Address: ul. Płowiecka 1, 60-277 Poznań
URL: http://www.naprawafrancuskie.pl
Phone: +48 503 024 027
Phone mobile: +48 503 024 027

show e-mail...

PHU Marek GóreckiContact form


captchaBack to top