Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.

Date added: 29-01-2018

View count: 225 (unique: 168)


Poligrafia Janusz Nowak to firma rodzinna opierająca swoją działalność na wieloletnich doświadczeniach. Już drugie pokolenie drąży zagadki i poszerza wiedzę z zakresu poligrafii. 
Firmę założył w 1984 roku pan Janusz Nowak związany z branżą poligraficzną od roku 1960. Przez szereg lat zdobywał wiedzę pracując na kierowniczych stanowiskach w drukarniach państwowych. W zarządzanie firmą zaangażowani są synowie pana Janusza: Mikołaj I Łukasz. W 2009 roku nastąpiła zmiana formy prawnej, firma z osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą przekształciła się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. 

W ciągu tylko ostatnich lat działalności zostało zakupionych 15 różnych typowo produkcyjnych maszyn, z których wszystkie stanowią obecnie majątek firmy. Rozbudowany park maszynowy pozwala osiągnąć roczną wydajność druku na poziomie ok. 100mln arkuszy formatu B-1. Firma kierując się zasadą, że rzeczą najważniejszą jest wytwarzać produkty wysokiej jakości i mieć na nie zbyt ciągle umacnia swoją pozycje zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, zwiększając przychody jak i zatrudnienie.

  • Keywords: Poligrafia, druk, albumy, broszury, opakowania, reklama, zdrapki

Offer is no promoted

Promote offer: 10.00 zł / 30 days
Poligrafia / Printing

Poland

Address: Wysogotowo, ul. Zbożowa 7, 62-081 Przeźmierowo
URL: http://www.poligrafia-jn.pl
Phone: +48 61/ 626 22 20

show e-mail...

Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.Contact form


captchaBack to top