Partner Nieruchomości

Date added: 30-01-2018

View count: 200 (unique: 157)


Biuro Partner powstało na bazie kilkunastoletniego doświadczenia osób pracujących wcześniej w różnych biurach pragnących, w ciężkich czasach dla biur nieruchomości, zachować odpowiednią jakość usług i profesjonalizm zawodu.

Aby móc prężnie się rozwijać uzupełniliśmy zespół młodymi osobami, których inwencję i zaangażowanie uzupełniamy o profesjonalnym kształceniem tak aby reprezentowali poziom zawodowstwa godny prawdziwego pośrednika.

Nie obiecujemy cudów – obiecujemy naszą ciężką pracę.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie i na jak najwyższym poziomie. Podstawą naszego działania jest dostosowanie rozwiązań zgodnie z indywidualnymi potrzebami, oczekiwaniami i możliwościami.

Wynagrodzenie również ustalane jest dla każdej nieruchomości oddzielnie biorąc pod uwagę stopień złożoności i zakresu obowiązków. Ponadto w interesie klienta uwzględniamy w prowizji współpracę z innymi biurami nieruchomości.

Współpracujemy z bankami, kancelariami prawnymi, instytucjami finansowymi, deweloperami, a także z portalami internetowymi by zapewnić rzetelną i skrupulatną obsługę.

Obszar działania obejmuje Trójmiasto oraz jego okolice.

Offer is no promoted

Promote offer: 10.00 zł / 30 days
Nieruchomości / Real estate

Poland

Address: ul. Czarny Dwór 4a, 80-365 Gdańsk
URL: http://biuro-partner.com
Phone: +48 (58) 728 44 00

show e-mail...

Partner NieruchomościContact form


captchaBack to top