Avalon Sportswear

Date added: 30-01-2018

View count: 225 (unique: 172)


Szukasz wyjątkowego dostawcy, oferującego najwyższą jakość, szybką obsługę oraz świetne ceny? Twoje poszukiwania dobiegły końca.

 

W dzisiejszych realiach ekonomicznych potrzebujesz takiego dostawcy produktów promocyjnych, który zapewni Ci prawdziwą przewagę.

 

Dostawcy, który:

 

- zaoferuje produkty i usługi najwyższej jakości,

- pomoże zdobyć nowych klientów,

- ułatwi Ci życie,

- pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

 

Avalon Sportswear to właśnie ten dostawca.

 

 

 

Avalon Sportswear założony w 1999 roku, zaopatruje agencje reklamowe w markową odzież sportową i promocyjną oraz artykuły reklamowe ze zdobieniem. Dzisiaj, rozpoznawany jest jako jeden z wiodących dystrybutorów tekstyliów w Polsce i jednocześnie, jako czołowy producent sitodruku i haftu na świecie. Każdego dnia, z supernowoczesnej hali produkcyjnej zajmującej 3200m2, strategicznie umiejscowionej w Krakowie, Avalon Sportswear rozsyła zdobioną odzież do klientów w całej Polsce.

 

Nasza doświadczona kadra: gotowa do pomocy

 

 

 

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, starając się zrozumieć zamysł klienta i jego potrzeby odnośnie produktu, zdobienia oraz dystrybucji. Nasz dział obsługi klienta oraz przedstawiciele handlowi, oferują całe swoje doświadczenie i profesjonalizm w konsultacjach dotyczących wszystkich Twoich potrzeb związanych z rynkiem produktów reklamowych.

 

Słynna jakość usług

 

 

 

Avalon Sportswear jest znany ze swojej wyjątkowo wysokiej jakości usług. Słynna amerykańska marka odzieży sportowej korzysta z naszych usług, jako swojego głównego producenta zdobionych tekstyliów. W 2008 roku, spośród grupy ponad 55 międzynarodowych dostawców, zajęliśmy 1 miejsce w rankingu pod względem jakości obsługi oraz terminowej realizacji zleceń.

 

Kluczem do tak wysokiego poziomu usług jest nasz nowoczesny zakład produkcyjny i odpowiednio przeszkolony dział kontroli jakości. Oprócz tego, zawsze korzystamy z najnowocześniejszych dostępnych technik drukarskich oraz najwyższej jakości sprzętu i materiałów.

 

Jesteśmy liderem w tworzeniu zdobień przy użyciu specjalnych technik drukarskich: farby o wysokiej gęstości, trójwymiarowy żel z efektem połysku, czy fosforyzujące nadruki - Avalon Sportswear wyznacza nowe trendy w branży odzieżowej. Wypróbuj nas i spraw by Twoi klienci wyróżniali się z tłumu dzięki specjalnym nadrukom i technikom zdobienia!

 

Jakość usług oznacza posiadanie stanów magazynowych produktów oraz realizowanie zamówień prawidłowo i na czas!

Offer is no promoted

Promote offer: 10.00 zł / 30 days
Odzież i obuwie / Clothing and footwear

Poland

Address: ul. Hałacińskiego 21, 32-050 Skawina
URL: https://www.avalonsportswear.com.pl
Phone: +48 12 290 7080
Phone mobile: +48 602 373 130

show e-mail...

Avalon SportswearContact form


captchaBack to top