VESTES SP. Z O. O.

Date added: 30-01-2018

View count: 217 (unique: 173)


VESTES – NAJLEPSZA ODZIEŻ WŁOSKA 

Vestes zajmuje się dystrybucją odzieży włoskiej, którą chętnie nosi wiele osób na całym świecie. Zapotrzebowanie na tego typu produkty na polskim rynku nieustannie wzrasta, dlatego z zamiłowania do mody oraz niepowtarzalnych ubrań, postanowiliśmy stworzyć możliwość prostego dostępu do ciekawych propozycji najsłynniejszych włoskich producentów.

Nasze ubrania importujemy bezpośrednio z Włoch i zawsze staramy się wzbogacać naszą ofertę o najmodniejsze w danym sezonie fasony wyrażające elegancję oraz trudny do skopiowania styl. Wiemy doskonale, że kwestia modnego wyglądu oraz nienagannego ubioru jest dla wielu osób bardzo ważna i staramy się zapewnić im to, czego potrzebują.

U nas znaleźć można najróżniejsze modele, wzory oraz ubrania w wielu kolorach i rozmiarach, dlatego kupując w VESTES.pl można bez problemu wzbogacić swoją garderobę o prawdziwe perełki. Moda, szyk i elegancja – wszystko to można znaleźć właśnie w VESTES! Obok takich propozycji nie można przejść obojętnie, dlatego zdecydowanie powinieneś zajrzeć do naszego sklepu i wybrać coś dla siebie!

Offer is no promoted

Promote offer: 10.00 zł / 30 days
Odzież i obuwie / Clothing and footwear

Poland

Address: ul. Serwituty 23, 02-233 Warszawa
URL: http://www.vestes.pl
Phone: +48 510 680 122

show e-mail...

VESTES SP. Z O. O.Contact form


captchaBack to top