P.U.H.Trans-Stal Transport-Spedycja

Date added: 30-01-2018

View count: 191 (unique: 158)


Nasza firma należy do grona rozpoznawanych w całym kraju firm transportowych, a na jej markę pracujemy od początku działalności po dzień dzisiejszy. Firma "Trans-Stal" zlokalizowana jest w województwie wielkopolskim, przy trasie Poznań-Warszawa i trasie Wrocław-Poznań. Nasza lokalizacja wpłynęła na charakter działalności firmy, specjalizujemy się bowiem w ładunkach cało pojazdowych, a naszymi głównymi relacjami są przewozy w kraju.

Tradycje firmy

Historia firmy sięga początku lat osiemdziesiątych, kiedy to z małej prywatnej firmy transportowej zaczęliśmy rozwijać się w przedsiębiorstwo transportowo – spedycyjne. To właśnie wieloletnie doświadczenie na rynku usług krajowych pozwala nam oferować konkurencyjną cenowo a jednocześnie w pełni profesjonalną i kompleksową usługę transportową i spedycyjną. Dzięki naszej pracy Państwa ładunek zawsze dotrze bezpiecznie i terminowo, a Państwa pojazdy nigdy nie będą stały niezagospodarowane na placu.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom ciągle modernizujemy i poszerzamy nasz tabor.

Według aktualnego stanu, posiadamy 10 własnych zestawów ciężarowych w tym 5 zestawów z żurawiami HDS.W naszej ofercie znajdą Państwo również organizację transportu ciężkiego - nadgabarytowego. Współpracujemy również z gronem zaufanych podwykonawców dysponujących naczepami przeznaczonymi do przewozu ładunków Nienormatywnych i przestrzennych, dzięki czemu swoim klientom możemy zaoferować kompleksową obsługę ładunków w konkurencyjnych cenach.
Wszystkie Nasze pojazdy wyposażone są w profesjonalny system zarządzania flotą  i monitoringu GPS. 

Offer is no promoted

Promote offer: 10.00 zł / 30 days
Transport i spedycja / Transport and forwarding

Poland

Address: 62-030 Luboń,ul.Nowiny 38b
URL: http://www.trans-stal.pl
Phone: +48 600 922242
Phone mobile: +48 607 302510

show e-mail...

P.U.H.Trans-Stal Transport-SpedycjaContact form


captchaBack to top