Luktrans Łukasz Mazurek

Date added: 30-01-2018

View count: 227 (unique: 173)


  Transport – nasze ulubione słowo z łaciny. Oznacza wszystko to co stało się naszym fetyszem – przemieszczanie, przenoszenie, przewożenie. Robimy to na różne sposoby i z różnymi przedmiotami, nie bojąc się wyzwań. Nie ma takiego przedmiotu, którego nie chcielibyśmy przetransportować. Transport HDS, niskopodwoziowy, ponadgabarytowy czy maszyn rolniczych bądź budowlanych to nasz chleb powszedni.

 

Dlaczego my? Bo jesteśmy punktualni, delikatni i szybcy a to sprawia, że na transportowców nadajemy się idealnie. Tykający zegarek wyraźnie słyszymy w uszach i dźwięk silnika nigdy nam go nie zagłusza, więc będziemy na czas. Wiemy, że w życiu na skróty nie wypada, ale w pracy to co innego – lubimy skracać drogę, by dojechać tam, gdzie nas potrzebujesz. Jesteśmy ostrożni i z delikatnością podchodzimy do tego, co należy przewieźć, bez uszczerbku na zdrowiu podmiotu. Prawo jazdy mamy nie od dziś i piratami drogowymi nikt nas nie nazywa, więc spokojnie możesz ulokować na naszym pokładzie to co musi dotrzeć do swojego właściwego miejsca.

Nie ma się co oszukiwać, jako firma transportowa jesteśmy najlepsi. Nasza siedziba ulokowana jest w Poznaniu, ale gdy już zjemy pyry z gzikiem możemy ruszyć w trasę po Polsce i nie tylko. Nasze usługi dotyczą także transportu międzynarodowego. Gdy dołożymy do tego jeszcze nasze doświadczenie, to… odruchowo sięgamy po telefon, bo sami byśmy do siebie zadzwonili, gdybyśmy mieli coś przewieźć. A, że jesteśmy sympatyczni i mili, to obawiać się nas nie należy. Reasumując: lubimy transportować, więc rozgość się na naszej stronie lub weź do ręki telefon i zadzwoń. Wysłuchamy co, gdzie, kiedy należy przetransportować, zatrzemy dłonie i odpalimy stacyjkę. Przybędziemy jak supermani – tam gdzie nas potrzeba.

Offer is no promoted

Promote offer: 10.00 zł / 30 days
Transport i spedycja / Transport and forwarding

Poland

Address: ul. Anieli Tułodzieckiej 48, 60-465 Poznań
URL: http://www.luktrans-poznan.pl
Phone: +48 519-414-884
Phone mobile: +48 533-327-884

show e-mail...

Luktrans Łukasz MazurekContact form


captchaBack to top