Hotel & Restauracja BELFER

Date added: 30-01-2018

View count: 227 (unique: 186)


BELFER – Hotel o niepowtarzalnej osobowości 

Stylowa architektura w XIX-wieczny klimacie i zjawiskowy design wnętrz.  Malownicze krajobrazy, i niepowtarzalna atmosfera zielonej oazy oddalonej od wielkomiejskiego zgiełku. Taki właśnie jest Belfer – hotel o oryginalnej rodzinno-biznesowej „osobowości”. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, to jesteś we właściwym miejscu. Tutaj będzie usypiał Cię szum drzew i cykanie świerszczy, a obudzi Cię śpiew ptaków i poranny uśmiech słońca.

Hotel BELFER w przybliżeniu

Budynek z czerwonej cegły z wnętrzami o niebanalnej aranżacji to synergia tradycyjnych rozwiązań architektonicznych i nowoczesnego wystroju wnętrz. Na naszych Gości czeka przestronny apartament oraz 16 pokoi z zachwycającym widokiem, który kusi zaproszeniem na relaksujący spacer.  Hotelowy dziedziniec z antresolą oświetlony wieczorem ciepłym blaskiem stylizowanych lamp to idealne miejsce na drinka lub spokojne rozmowy pod niebem pełnym gwiazd. Belfer to jednocześnie Hotel rodzinny i biznesowy. O jego „podwójnym” charakterze decydują funkcjonalne rozwiązania, komfort i kameralna atmosfera. To jednak nie wszystko. Na zamówienie „serwujemy” odprężające masaże wykonywane przez prawdziwych ekspertów, którzy na kilkadziesiąt minut przeniosą Cię do w siódme niebo błogiego relaksu. A to wszystko przy trasie nr 432 między Środą Wlkp. a Śremem, 11 km od zamku w Kórniku i zaledwie 25 minut jazdy do tętniącego życiem Poznania.

Hotel Belfer od środka

  • W cenę pokoju wliczone jest pyszne śniadanie w formie bufetu,
  • Wszystkie pokoje posiadają łazienki,
  • 5 pokoi posiada mały taras z wygodnym leżakiem,
  • Bezpłatny i nieograniczony szybki Internet WI-FI,
  • Możliwość korzystania z laptopa w hotelowej recepcji,
  • Bezpłatny parking zamykany na noc,
  • Znakomity dojazd do Poznania,
  • Wypożyczanie rowerów.


Hotel BELFER to Twoje miejsce w Wielkopolsce
Zapraszamy do stylowego świata wypoczynku

 

 

Restauracja Belfer? Dobrze przyprawiona oferta!


Proponujemy magię kuchni FUSION, czyli prawdziwy mix wspaniałych smaków. W Restauracji Belfer napełnimy Twoje kubki smakowe kulinarną magią naszego mistrza kuchni. Przede wszystkim proponujemy esencjonalną i aromatyczną kuchnię regionalną. Inspiruje nas tradycja, którą wzbogacamy o zachwycające podniebienie nowe aranżacje znanych i lubianych potraw. Naszą ofertę uzupełniają największe przeboje kuchni europejskiej.    
Potrawy w Restauracji Belfer serwujemy w wyjątkowo nastrojowych wnętrzach i przyprawiamy je niepowtarzalną atmosferą.  A na dobry humor proponujemy… wysokoprocentową przyjemność. W naszym barze o staro angielskiej stylistyce przygotujemy dla Ciebie tradycyjne lub wyjątkowo oryginalne drinki i kolorowe koktajle.

Restauracja ze smakiem

Restauracja Belfer to miejsce wyjątkowe. Tutaj historia romansuje z nowoczesnością. O niesamowitym klimacie tego miejsca decyduje XIX-wieczny budynek, którego wnętrza skrywają 3 nastrojowe sale restauracyjne. Pierwsza – w wiktoriańskim stylu z eleganckim barem, druga – idealna dla Gości, którzy szukają spokojnej atmosfery oraz trzecia: z przeszklonymi ścianami i zapierającym dech widokiem na sosnowy las, a wieczorem na mieniące się gwiazdami niebo.  

Przeczytaj nasze menu i nie pozwól czekać przyjemności.
Zapraszamy do Restauracji Belfer na prawdziwą ucztę!

Offer is no promoted

Promote offer: 10.00 zł / 30 days
Gastronomia / Gastronomy

Poland

Address: ul. Główna 38, 63-020 Zaniemyśl - Zwola
URL: http://www.belfer.biz
Phone: +48 61 285 73 00
Phone mobile: +48 502 85 73 75

show e-mail...

Hotel & Restauracja BELFERContact form


captchaBack to top