HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek

Date added: 09-02-2018

View count: 211 (unique: 167)


    pieczec.php?l=pl&i=53620

Nasza firma – HORYZONT NIERUCHOMOŚCI specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami na terenie całych Kaszub.

Posiadamy ponad 11 letnie doświadczenie w prowadzonej działalności i jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie profesjonalnej obsługi, zarówno przy kupnie jak i sprzedaży Państwa nieruchomości. Wybierając naszą firmę, Państwa oferta znajdzie się na ponad 50 różnych portalach internetowych związanych z branżą nieruchomości, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych klientów.

Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 11587, a także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pośrednika, dzięki czemu macie Państwo gwarancję bezpieczeństwa w realizacji transakcji kupna – sprzedaży. Utrzymujemy również stałą współpracę z doradcą kredytowym, architektem, geodetą i notariuszem, dzięki czemu możemy kompleksowo doradzić Państwu w zakresie planowanej inwestycji.

Nasz zespół cechuje profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z ofertami zamieszczonymi na stronie internetowej www.horyzont-n.pl

 

                                                                                        Serdecznie zapraszamy do współpracy

                                                                                                   Właściciel Krystian Szpinek

  • Keywords: Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Offer is no promoted

Promote offer: 10.00 zł / 30 days
Nieruchomości / Real estate

Poland

Address: Ul. Gdyńska 24 a, 83-330 Żukowo
URL: http://www.horyzont-n.pl
Phone: +48 (58) 681 – 80 – 20

show e-mail...

HORYZONT nieruchomości Krystian SzpinekContact form


captchaBack to top